Susigundyti maža keltų bilietų kaina – neverta

Kiekvienam vežėjui svarbu, kad jo krovinys saugiai ir greitai pasiektų galutinį savo kelionės tašką. Išsiunčiant krovinį tikimąsi, kad kelyje nepasitaikys nenumatytų kliūčių. Žinoma, visko numatyti yra neįmanoma, tačiau galima pasirūpinti, kad krovinys sėkmingai išplauktų numatytu kelto reisu.

Patvirtinti arba rezerviniai bilietai

Neretai pasitaiko atvejų, kai vežėjas susigundo įsigyti pigesnių bilietų, kuriuos siūlo mažai kam žinomos agentūros. Mažesnė kaina gali atrodyti logiškai pagrįsta – juk bilietą parduoda nedidelė, savo gero vardo dar neužsitarnavusi įmonė.

Tačiau prieš įsigyjant pigius bilietus būtina įsitikinti, ar jie parduodami užtikrinant vietą reise, ar tai yra rezerviniai bilietai, kurie dar negarantuoja jūsų kelionės būtent tuo keltu. Įsigijus rezervinį bilietą, vairuotojui teks stovėti gyvoje eilėje, taigi tie, kas atvyks pirmesni, turės didesnę tikimybę patekti į keltą.

Svarbu paminėti, kad rezervinėje eilėje laukiantieji į keltą bus įleidžiami tik tuomet, jei laiku neatvyks į pagrindinį sąrašą įtraukti keleiviai.

Itin užimtomis, švenčių dienomis laukiančiųjų eilę gali sudaryti nuo 30 iki 200 automobilių, taigi atsiranda rizika išvis nepatekti į norimą keltą.

Nepatekus į keltą – nemalonumai vežėjui

Akivaizdu, kad nepatekus į numatytą kelto reisą, galima susilaukti įvairių nemalonumų: patirti finansinių nuostolių ar susigadinti reputaciją klientų akyse dėl ne laiku įvykdyto užsakymo. Šių nemalonumų išvengti yra paprasta, įsitikinant, kad jūsų įsigyti bilietai nėra rezerviniai.

Ypač šventinėmis dienomis, kai yra daug laukiančiųjų rezervinėje eilėje, gali būti, kad neišplauksite ne tik numatytu reisu, bet ir vėlesniais.

Todėl jei jūsų krovinio maršrutas yra griežtai suplanuotas, praleidę reikiamą keltą, jūs galite vėluoti į kitą numatytą keltą, ar išvis nepristatyti krovinio laiku.

Priklausomai nuo jūsų sutarties sąlygų su užsakovais, gali būti numatytos baudos už krovinio vėlavimą arba krovinio vėlavimas gali būti traktuojamas kaip jo nepristatymas. Dar blogiau, jei gabenate krovinius, kurie greitai genda – krovinio kokybei gali būti svarbios ir tos kelios valandos, kurias praleisite uoste laukdami kito reiso.

Staigmenų išvengsite pasirinkę patikimus partnerius

Sulaukus patrauklaus pasiūlymo įsigyti keltų bilietus pirmiausia reikia išsiaiškinti, kokio jie tipo – garantuojantys vietą kelte ar rezerviniai.

Agentūros, parduodamos bilietus, dažnai klientui atsiunčia tik bilieto numerį, iš kurio neaišku, kokio tai tipo bilietas.

Todėl labai svarbu susisiekti su agentūra ir išsiaiškinti, ar jūsų bilietas rezervinis, ar ne.

Norėdami užtikrinti kokybišką savo klientų aptarnavimą, rinkitės patikimus partnerius ir jums nereiks nerimauti, ar krovinys laiku pasieks savo galutinę stotelę.

Mums ne kartą teko gelbėti vežėjus, paskutinę minutę išsiaiškinusius, kad jų bilietai yra rezerviniai. Sėkmingai su jais bendradarbiaujame iki šiol, kviečiame ir jus rinktis patikimus patarėjus dėl keltų bilietų!