Pateikite užklausą ir gaukite optimalaus maršruto ir kainos pasiūlymą per 15 min.

Keltai ir keltų bilietai, tvarkaraščiai

Gauk optimalų krovininio transporto plukdymo pasiūlymą

Nurodykite savo el. paštą
Please provide your phone number
Phone number must contain at least 9 digits
 • [[ suggestion ]]

Pasirinkitie kelionės tikslą iš pateikto sąrašo arba nurodykite kitą

 • [[ suggestion ]]

Pasirinkitie kelionės tikslą iš pateikto sąrašo arba nurodykite kitą

Krovininio transporto tipas:
Informacija atgal
- [[ routeDetails.address ]]
- [[ routeDetails.departure ]]
- [[ routeDetails.arrival ]]
Apie maršrutą
Populiariausios keltų kryptys Populiariausios tiltų kryptys Populiariausios tunelių kryptys
1.
Užklausa
2.
Optimalus marštutas
3.
Kainos pasiūlymas
4.
Bendradarbiavimas
Close

Ačiū, užklausą gavome. Galime pradėti pokalbį dabar!

Pasirinkite Jums patogų būdą:

Konsultuojame dėl šių keltų linijų

Faktai apie mus

Mūsų tikslas yra pasiūlyti Jums optimaliausią kelionės maršrutą bei pasirūpinti, kad Jūsų kelionės tikslas būtų pasiektas laiku ir be jokių papildomų rūpesčių.

24/7

Bilietų pardavimas 24/7

15

Į užklausą atsakysime per 15min

400

Daugiau nei 400 krypčių

Kodėl verta su mumis dirbti?

Kiekvienam klientui yra paskiriamas asmeninis vadybininkas, kuris visada Jus konsultuos, ieškos jums labiausiai tinkančio maršruto pagal individualius pakrovimo bei iškrovimo taškus.Mes vykdome pažadą savo klientams.

Mes vykdome pažadą savo klientams

Suteikiame bilietų pardavimo paslaugas bei konsultacijas 24/7. Konsultuojame visos kelionės metu, kad Jūsų tikslas būtų pasiektas laiku ir be rūpesčių.

DUK

Ar keltų bilietų kaina gali svyruoti?

+
-

Kai kurie keltų operatoriai fiksuoja metinę kainą, kuri galioja nuo sausio iki gruodžio mėnesio. Tačiau didžioji dalis keltų operatorių kainas perskaičiuoja kas mėnesį dėl BAF*. Taip pat bilieto kaina svyruoja priklausomai nuo pasirinktos datos, laiko bei krovinio svorio ir t.t.

*BAF, kuro priemokos tarifas – tai mokestis, kuris gali išaugti, sumažėti arba išnykti priklausomai nuo pasaulinių kuro kainų pokyčių. Kuro priemokos tarifą paprastai lemia du faktoriai: kuro kainų svyravimai ir valiutų kursai. Kadangi nafta pasaulinėse rinkose yra parduodama už JAV dolerius, tad kuro priemokos tarifas dažnai priklauso ir nuo dolerio ir euro santykio, o ne tik nuo kuro kainos.

Ar galiu užsakyti keltų bilietą nelydimai transporto priemonei?

+
-

Taip, dauguma keltų operatorių priims nelydimas transporto priemones (automobilius, įvairią techniką, vilkikus, puspriekabes ir t.t.). Turėkite omenyje, kad visos nelydimos transporto priemonės turi būti pristatytos į uostą vėliausiai likus 3-4 valandoms iki kelto išplaukimo. Kitaip uosto darbuotojai gali nespėti laiku organizuoti transporto priemonės įtempimo į laivą ir teks laukti kito išplaukimo.

Prieš kiek laiko iki išplaukimo datos reikėtų užsakyti kelto bilietą?

+
-

Dažniausiai, mes galime jums užsakyti bilietą likus ir pusvalandžiui iki išplaukimo. Tačiau visada rekomenduojame užsakymų pasirūpinti bent 2-3 dienas iki kelionės. Kuo vėliau yra padaromas užsakymas, tuo daugiau rizikos, kad keltas jau bus perpildytas ir jame neliks vietos jūsų transporto priemonei.

Kokių duomenų reikia keltų bilietų užsakymui atlikti?

+
-

Užsakymui reikia pateikti šiuos duomenis:

 • Transporto priemonės tipas ir išmatavimai
 • Transporto priemonės registracijos numeris
 • Krovinio tipas ir svoris (jei krovinys pavojingas - reikalinga IMO deklaracija)
 • Vairuotojų skaičius
 • Kelto išvykimo data ir laikas
 • Kelto maršrutas

Koks skirtumas tarp keleivinių kelto bilietų ir krovininių bilietų užsakymų?

+
-

Dažniausiai bilietai transporto priemonėms iki 3,5 t yra užsakomi keleivinių skyriuje, o kitoms, kurios viršija 3,5 t – bilietai turi būti užsakomi krovininių automobilių skyriuje. Įsidėmėkite, kad keltų operatoriai periodiškai daro patikrinimus uostose. Jei jūs užsakėte keleivinį bilietą, tačiau operatorius transporto priemonę traktuoja kaip krovininę – jums reikės vietoje sumokėti bilietų kainos skirtumą. Jei nesate tikri kokiai transporto priemonių grupei priskiriamas jūsų automobilis, prašome susisiekti su mumis.

Ar kajutė ir maistas yra įskaičiuoti į kelto bilieto kainą?

+
-

Tai priklauso nuo operatoriaus ir kelionės keltu trukmės. Į ilgesnių ar naktinių plaukimų kainą maistas ir vieta dvivietėje ar keturvietėje kabinoje būna įskaičiuoti. Keliaujant trumpu maršrutu svarbu pasidomėti, ar į keltų bilietų kainą yra įskaičiuoti maistas ir kajutė, nes tai priklauso nuo kelto operatoriaus. Jeigu maistas ir kajutė nėra įtraukti į bilieto kainą, laive galite nusipirkti maisto, o pailsėti specialiose poilsiui skirtose bendrose zonose. Jei domina informacija apie konkretų maršrutą, susisiekite su mumis ir mes patikslinsime informaciją.

Ar turiu mokėti už antrą vairuotoją?

+
-

Tik maža dalis keltų operatorių neapmokestina antro vairuotojo. Mokestis už jo kelionę priklauso nuo keltų operatoriaus ir maršruto. Turėkite omenyje, kad labai svarbu užsakymo metu nurodyti kiek vairuotojų keliaus. Jei apie antrą vairuotoją informacija nėra pateikiama iš anksto - atvykus į uostą jam vietos kelte gali ir nebūti. Tam, kad išvengtumėte nesklandumų, pateikite šią informaciją užsakymo metu.

Kokios yra keltų bilietų atšaukimo sąlygos ir mokesčiai?

+
-

Dėl jūsų maršrutui taikomų atšaukimo sąlygų ir mokesčių prašome kreiptis į mūsų komandą.

Ar galiu užsakyti kelto bilietą su atvira data be jokios fiksuotos dienos ar laiko?

+
-

Bilietus su atvira data galima užsakyti tik šiais maršrutais:

 • Calais<->Dover – bilietas galioja iki 14 d. nuo užsakymo datos.
 • Dunkerque<->Dover – bilietas galioja iki 14 d. nuo užsakymo datos.
 • Rodby<->Puttgarden – bilietas galioja iki 7 d. nuo užsakymo datos.
 • Rostock<- >Gedser – bilietas galioja iki 7 d. nuo užsakymo datos.
 • Helsingor<->Helsingborg – bilietas galioja iki 7 d. nuo užsakymo datos.

Visoms kitoms kryptims užsakomi bilietai galioja tik užsakytai datai ir laikui.

Kada turiu atlikti registraciją uoste?

+
-

Registracijos laikas gali skirtis priklausomai nuo kelto linijų ir nuo plukdomos transporto priemonės bei krovinio tipo. Dažniausiai, vairuotojo lydima transporto priemonė turi būti priregistruota vėliausiai 2,5 val. iki išplaukimo laiko. Jei krovinys yra pavojingas, negabaritinis arba nelydimas vairuotojo, registracija turi būti atlikta 3-4 val. iki išplaukimo laiko. Jei norite pasitikslinti registracijos laikus - kreipkitės ir mes suteiksime informaciją. Kartu su užsakymo patvirtinimu iš mūsų visada gausite informacijąapie tikslius jūsų užsakymui aktualius registracijų laikus. Primename, kad labai svarbu laiku prisiregistruoti, kitaip transporto priemonė gali būti nepriimta į keltą.

Kur atlikti registraciją?

+
-

Registracija yra atliekama uosto teritorijoje skirtoje krovininiam transportui. Jums reikalingo uosto adresą, kaip ir visą kitą svarbią informaciją, gausite jūsų užsakymo patvirtinimo metu. Kilus neaiškumams visuomet galite kreiptis į jums paskirtą vadybininką.

Ką daryti, jei vėluoju laiku prisiregistruoti?

+
-

Jei matote, kad nespėjate laiku prisiregistruoti į užsakytą plaukimą, kuo skubiau susisiekite su jums paskirtu asmeniniu vadybininku. Mes padarysime viską, kad jūsų bilietui būtų pratęstas registracijos laikas ir registracijos darbuotojai jūsų sulauktų.

Ar pas jus galima užsakyti keleivinį bilietą arba bilietą lengvajam automobiliui?

+
-

Ne, keleivinių bilietų neparduodame. Pas mus galima užsakyti keltų bilietus tik krovininiam transportui nuo 3,5 t. Dėl keleivių bilietų ir bilietų transporto priemonėms iki 3,5 t siūlome kreiptis į bet kurią turizmo agentūrą.