Keltai į Švediją

Reikalingas keltas į Švediją. Kurį maršrutą galima pasirinkti?

Ilgametė mūsų darbo patirtis suteikia progą rinktis aukščiausio lygio paslaugas iš išties didelės keltų maršrutų ir grafikų pasiūlos. Norintiems gabenti krovinius į/iš Švedijos galimi šie keltai:

 • keltas į Karlskruną (Karlskrona);
 • keltas į Treleborgą (Trelleborg);
 • keltas į Nineshamną (Nynashamn);
 • keltas į Karlshamną (Karlshamn).

Pastebime, kad patys populiariausi maršrutai pasirenkami Karlshamne, Trelleborge ir šalia Stockholmo esančiame Nynashamne jūrų uostuose. Tačiau mūsų vadybininkai gali pasiūlyti Jums ir kitus maršrutus, siekiant kuo profesionaliau įvykdyti krovinio plukdymo planus. Dėl tikslesnių grafikų bei maršrutų visada galite susisiekti el.paštu info@ferrybookings.lt, telefonu +370 626 92371.
 

Kiek laiko plaukia keltas į Švediją? Kokia išvykimo tvarka?

Priklausomai nuo susidariusių oro sąlygų ir pasirinkto uosto, keltas į Švediją plaukia mažiausiai 10 valandų. Tai ilgas maršrutas, todėl į jį reikėtų registruotis likus bent 2 valandoms iki išplaukimo.   
 

Pasirinktas keltas į Švediją. Kokius krovinius galima juo gabenti? Ar kroviniai kelionės metu yra saugūs?

Keltas į Švediją, kaip ir kiti mūsų jūriniai keltai, gabena įvairaus tipo krovinius, tiesiog jie yra suskirstomi į standartines ir pavojingų krovinių klases. Prieš apdorojant užsakymą, mūsų paskirtam vadybininkui tereikia pateikti visus privalomus krovinio dokumentus, o visa procedūra toliau jau pasirūpiname mes. Išskirtiniais atvejais gali prireikti pateikti tam tikrą papildomą informaciją apie krovinį, siekiant įvertinti, ar jis apskritai gali būti gabenamas. Kartais kroviniai gali neatitikti uostų parametrų dėl savo nestandartinio dydžio, todėl jiems bus ieškoma kitų Jums palankių laivybos sprendimų. 

Keltas į Švediją krovinius plukdo saugiai. Visada yra imamasi saugos priemonių, kroviniai tinkamai pakraunami bei sutvirtinami. Vežamam kroviniui yra užsakomas temperatūrinis režimas, tam, kad, kelionės metu nesugestų vežama produkcija. Kroviniai gali būti gabenami su palyda. Kilus bent menkiausiai gabenimo rizikai, nuolatos kontaktuojama su krovėjais.
Mes visada surasime išeitį net ir sudėtingoje situacijoje. Užsakymų sulaukiame tikrai įvairių. Vieni didžiausių mūsų atliekamų užsakymų – surenkami namai ir stambiagabaritė technika. Siūlome susisiekti su mūsų vadybininkais ir smulkiau aptarti detales dėl savo gabenamo krovinio plukdymo galimybių. El.paštas info@ferrybookings.lt, telefonas +370 626 92371. 
 

Keltų bilietai į Švediją. Nuo ko priklauso kaina ir kaip pasinaudoti nuolaidomis?

Keltas į Švediją ir jo kelionės kaina kiekvienam užsakymui yra individuali. Standartiškai ji priklauso nuo turimos transporto priemonės, krovinio parametrų, pavojingumo rizikos bei papildomų paslaugų (pavyzdžiui, temperatūrinio režimo, palydos) užsakymo. 

Keltų bilietai į Švediją parduodami iškart suskaičiavus visus, su plaukimu susijusius, mokesčius, suteiktas kajutes bei maitinimą vairuotojams. Visus mokėjimus priimame banko pavedimais, sąskaitas išrašome labai greitai, o jas galima apmokėti tiek avansu (prieš krovinio plukdymą), tiek po pilnai suteiktos paslaugos.
Suprantame, kaip šiais laikais svarbu taupyti pinigus, todėl sąskaitoms faktūroms taikome maksimalų mokėjimo termino atidėjimą, o tai leidžia lanksčiau planuoti finansines išlaidas. Kiekvienam klientui dėl jo užsakomų paslaugų kiekio bei kreditingumo rizikos lygio, gali būti nustatomos skirtingos paslaugų teikimo sąlygos.
 

Keltų linijos, su kuriomis galima gabenti krovinius ir krovinio gabenimo informacija

Dirbame su keliomis dešimtimis keltų linijų, todėl kiekvienam kroviniui galime pasiūlyti skirtingas gabenimo sąlygas ir maršrutus. Kiekviena keltų linija turi bent po kelias plaukimo kryptis, todėl prisitaikyti prie kelionės tikslo gebame lanksčiai. Visoje Europoje siūlome virš 500 skirtingų maršrutų.

Keltas į Švediją, kaip ir kiti keltai, gali skirtis savo pakrovimo talpa. Jie talpina nuo 40 iki 110 krovininių junginių. Tik verta atminti, kad tiek įvairios šventės, tiek sezoniškumas smarkiai padidina apkrovas, todėl maršrutus geriausia užsisakyti jau iš anksto.  

Kiekvienam mūsų klientui, prieš plukdant krovinį, pateikiami galimi kelionės planų variantai ir kainos. Visada galite bendrauti su paskirtu transportavimo vadybininku ir sužinoti su gabenamu kroviniu (išvykimo, atvykimo laiką, esamą vietą, kelto plaukimo greitį ir kita) susijusią informaciją.
 

Kodėl verta rinktis ferrybookings.lt paslaugas?

 • Ferrybooking.lt komanda ne tik turi sukaupusi didelę darbo patirtį, bendradarbiauja su skirtingomis keltų linijomis, tačiau ir yra visada pasirengusi dinamiškam darbui bei, reikalui esant, visada pasiūlo klientams pačius palankiausius krovinio gabenimo sprendimus. 
 • Ferrybookings.lt vadybininkai kalba keliomis skirtingomis kalbomis, todėl su mumis labai patogu bendradarbiauti ne tik lietuviams. 
 • Kiekvieno kliento užsakomiems plaukimams stengiamės pritaikyti nuolaidas bei siūlome lanksčias sąskaitų apmokėjimo sąlygas.
 • Ištikimų klientų ratas įrodo, kad teikiame aukšto lygio paslaugas. Tai padeda augti ne tik užsakovų kiekiui, bet ir mums patiems, kaip savo srities profesionalams. 
 • Pamatinė mūsų įmonės vertybė ne tik profesionalumas, bet ir žodžio laikymasis. 
 • Galime pasiūlyti ir nepopuliarius maršrutus. Viena iš mūsų darbo dalių yra tolimieji reisai, siekiantys Afrikos krantus. Tokie maršrutai yra egzotiniai ir reikalauja daugiau laiko užsakymo įvykdymui. Tačiau dėl šios galimybės esame tik dar labiau vertinami savo klientų.
 • Teikiame nemokamas konsultacijas 24/7 laiku.

Iškilus įvairiems, su krovinio plukdymu susijusiais, klausimams, maloniai prašome kreiptis el. paštu info@ferrybookings.lt, telefonu +370 626 92371.