Pateikite užklausą ir gaukite optimalios kainos pasiūlymą

Danijos (Storebaelt), Oresundo tiltų bilietai

Gauk optimalų krovininio transporto plukdymo pasiūlymą

Nurodykite savo el. paštą
Please provide your phone number
Phone number must contain at least 9 digits
 • [[ suggestion ]]

Pasirinkitie kelionės tikslą iš pateikto sąrašo arba nurodykite kitą

 • [[ suggestion ]]

Pasirinkitie kelionės tikslą iš pateikto sąrašo arba nurodykite kitą

Krovininio transporto tipas:
Informacija atgal
- [[ routeDetails.address ]]
- [[ routeDetails.departure ]]
- [[ routeDetails.arrival ]]
Apie maršrutą
Populiariausios keltų kryptys Populiariausios tiltų kryptys Populiariausios tunelių kryptys
1.
Užklausa
2.
Optimalus marštutas
3.
Kainos pasiūlymas
4.
Bendradarbiavimas
Close

Ačiū, užklausą gavome. Galime pradėti pokalbį dabar!

Pasirinkite Jums patogų būdą:

Kodėl mes?

Sukaupta patirtis aptarnaujant tarptautinius krovinių vežėjus mums leidžia pasiūlyti savo klientams geriausius kelionės sprendimus bei individualų aptarnavimą.

400

Daugiau nei 400 krypčių

24/7

Bilietų pardavimas 24/7

15

Į užklausą atsakysime per 15min

Tiltai

Oresund tiltas

Oresundo (Oresund) tiltas nutiestas per Oresundo sąsiaurį, jungia Švediją (Malmo) ir Daniją (Copenhagen). Tai kombinuotas geležinkelio ir 4-ių juostų automobilių tiltas, kurio ilgis beveik 8 km. Skaityti daugiau

Storebaelt tiltas

lgiausia Europoje daugiaelementė jungtis, kuri jungia Fyno (Nyborg) ir Sjaelando (Korsor) salas. Storebaelto (Storebaelt) jungtis susideda iš kelių struktūrų: dviejų tiltų bei geležinkelio tunelio. 18 km tiltu automobiliai gali važiuoti 4-iomis juostomis. Skaityti daugiau

Apie Oresund tiltą

Oresundo (Oresund) tiltas nutiestas per Oresundo sąsiaurį, jungia Švediją ir Daniją. Tai kombinuotas geležinkelio ir 4-ių juostų automobilių tiltas, kurio ilgis beveik 8 km.

 • Kelionė nuo vieno iki kito kranto užtrunka šiek tiek daugiau nei 5min.
 • Užtikriname sklandų bilietų įsigijimą net likus 30 min. iki važiavimo tiltu. Įprastai užsisakyti bilietą reikia bent 1-ą dieną prieš kelionę.
 • Svarbu žinoti, kad užsisakant Oresundo tilto bilietus reikalinga nurodyti teisingus transporto priemonės registracijos numerius, nes jų pakeisti vėliau nėra galimybės. Įvykus klaidai visuomet galime ją padėti ištaisyti, tačiau tai užima laiko. Todėl rekomenduojame atidžiai teikti reikalingus duomenis ir pasitikrinti pildant užsakymą.
 • Įsigijus bilietą Jums pateiksime jo numerį – papildomai spausdinti dokumentų nereikia.
 • Atvykus prie tilto reikia naudotis žaliomis kelio juostomos, o transporto priemonė praleidžiama automatiškai nuskaičius transporto priemonės registracijos numerius.

Susisiekite

Apie Storebaelt tiltą

Ilgiausia Europoje daugiaelementė jungtis, kuri jungia Fyno ir Sjaelando salas. Storebaelto (Storebaelt) jungtis susideda iš kelių struktūrų: dviejų tiltų bei geležinkelio tunelio. 18 km tiltu automobiliai gali važiuoti 4-iomis juostomis.

 • Kelionė nuo vieno iki kito kranto užtrunka vos 12 min.
 • Tiltas veikia 24/7, tačiau esant prastoms oro sąlygoms eismas gali būti ribojamas.
 • Jei tiltas yra uždarytas, pvz. dėl didelių vėjų, abipus tilto yra laukimo zonos. Šiose zonose galima stebėti realiu laiku atnaujinamą informaciją apie planuojamą tilto atidarymą.
 • Jei iš anksto norite pasitikslinti ar tiltas atidarytas – kreipkitės į jums paskirtą asmeninį vadybininką ir gausite visą reikiamą informaciją.

Susisiekite

Mokamų tiltų bilietų D.U.K.

Ar yra kokie nors ribojimai norint pravažiuoti tiltu?

+
-

Transporto priemonės, kurių aukštis viršija 4,5 m arba plotis viršija 7 m, tiltu pravažiuoti negali. Visos kitos negabaritinės transporto priemonės gali pravažiuoti tiltu tik specialiais laikais. Standartinių išmatavimų transporto priemonės gali pravažiuoti tiltais be jokių ribojimų. Norėdami pasitikslinti laikus prašome susisiekti su mumis.

Kada galima pravažiuoti tiltu?

+
-

Kadangi tilto bilietai galioja kelis mėnesius nuo užsakymo dienos, jais pasinaudoti galite bet kada. Tiltai yra atidaryti ištisus metus. Išskirtiniais atvejais tiltai yra uždaromi dėl oro ar eismo sąlygų, tuomet pravažiavimo laukti galima abiejose tilto pusėse įrengtose poilsio zonose. Šiose aikštelėse galima stebėti realiu laiku atnaujinamą informaciją apie planuojamą tilto atidarymą. Jei iš anksto norite pasitikslinti ar tiltas atidarytas – kreipkitės į jums paskirtą asmeninį vadybininką ir gausite visą reikiamą informaciją.

Koks tilto bilieto galiojimo laikas?

+
-

Užsakyti tiltų bilietai neturi fiksuotų panaudojimo datų ir galioja kelis mėnesius nuo užsakymo dienos.

Kokios yra tiltų bilietų atšaukimo sąlygos ir mokesčiai?

+
-

Tiltų bilietus galite atšaukti bet kada. Atšaukiant bilietą nėra taikomos baudos ar kitokie mokesčiai. Jei bilietas atšaukiamas, mes galime jums grąžinti sumokėtus pinigus arba tuos pinigus galite panaudoti kitiems bilietams įsigyti.

Prieš kiek laiko reikėtų užsakyti tilto bilietą?

+
-

Dažniausiai, mes galime jums užsakyti bilietą likus ir pusvalandžiui iki pravažiavimo tiltu. Tačiau visada rekomenduojame užsakymu pasirūpinti bent 2-3 dienas iki numatytos kelionės datos.