DUK

Raskite atsakymus į mums dažniausiai užduodamus klausimus.

Ar galiu tunelių bilietų užsakyme keisti transporto priemonės registracijos numerį?

+
-

Taip, užsakyme galima keisti transporto priemonės registracijos numerį ir tai nėra papildomai apmokestinama.

Ar tunelių bilietų atšaukimo atveju yra taikomos baudos?

+
-

Ne.

Kada galima pravažiuoti tuneliais?

+
-

Tiek Frejus, tiek Mont Blanc tuneliu galima pravažiuoti 24/7.

Koks tunelių bilietų galiojimo laikas?

+
-

Bilietas galioja 6 dienas nuo užsakymo patvirtinimo.

Ką turiu daryti, jei vežu pavojingą krovinį Eurotuneliu?

+
-

Tam, kad be trukdžių ir vėlavimo galėtumėte pravažiuoti Eurotuneliu su pavojingu kroviniu, labai svarbu 24 val. prieš numatytą kelionės datą pristatyti mums pavojingo krovinio deklaraciją. Laiku nepateikus reikalingų dokumentų, transporto priemonė negalės pravažiuoti Eurotuneliu.

Ar yra kokie nors apribojimai norint pravažiuoti Eurotuneliu?

+
-

Transporto priemonės, kurios viršija žemiau nurodytus išmatavimus, tuneliu pravažiuoti negali:

 • Ilgis – 19,4 m
 • Plotis – 2,6 m
 • Aukštis – 4,2 m
 • Svoris – 44 t

Transporto priemonės varomos suskystintomis naftos dujomis negali pravažiuoti Eurotuneliu. Visos kitos, kurios varomos dyzeliu, benzinu ar elektra, gali pravažiuoti Eurotuneliu be jokių ribojimų.

Kada galima pravažiuoti Eurotuneliu?

+
-

Eurotuneliu galima pravažiuoti bet kada, išskyrus laikus, kai tunelis uždaromas priežiūros ar remonto darbams. Jei iš anksto norite pasitikslinti tunelio uždarymo laikus, kreipkitės į mus ir gausite visą reikiamą informaciją.

Koks Eurotunelio bilieto galiojimo laikas?

+
-

Užsakyti Eurotunelio bilietai neturi fiksuotų panaudojimo datų ir galioja 6 dienas nuo užsakymo datos.

Kokios yra Eurotunelio bilietų atšaukimo sąlygos ir mokesčiai?

+
-

Tunelių bilietus galite atšaukti per 5 dienas nuo įsigijimo datos. Tokiu būdu bilietų atšaukimui nėra taikomos baudos ar kitokie mokesčiai. Jei bilietas atšaukiamas, mes galime jums grąžinti sumokėtus pinigus arba pinigus galite panaudoti kitiems bilietams įsigyti.

Prieš kiek laiko reikėtų užsakyti Eurotunelio bilietą?

+
-

Dažniausiai, mes galime jums užsakyti bilietą likus tik valandai iki numatytos kelionės laiko. Tačiau visada rekomenduojame užsakymu pasirūpinti bent 2-3 dienas iki numatytos kelionės datos.

Ar yra kokie nors ribojimai norint pravažiuoti tiltu?

+
-

Transporto priemonės, kurių aukštis viršija 4,5 m arba plotis viršija 7 m, tiltu pravažiuoti negali. Visos kitos negabaritinės transporto priemonės gali pravažiuoti tiltu tik specialiais laikais. Standartinių išmatavimų transporto priemonės gali pravažiuoti tiltais be jokių ribojimų. Norėdami pasitikslinti laikus prašome susisiekti su mumis.

Kada galima pravažiuoti tiltu?

+
-

Kadangi tilto bilietai galioja kelis mėnesius nuo užsakymo dienos, jais pasinaudoti galite bet kada. Tiltai yra atidaryti ištisus metus. Išskirtiniais atvejais tiltai yra uždaromi dėl oro ar eismo sąlygų, tuomet pravažiavimo laukti galima abiejose tilto pusėse įrengtose poilsio zonose. Šiose aikštelėse galima stebėti realiu laiku atnaujinamą informaciją apie planuojamą tilto atidarymą. Jei iš anksto norite pasitikslinti ar tiltas atidarytas – kreipkitės į jums paskirtą asmeninį vadybininką ir gausite visą reikiamą informaciją.

Koks tilto bilieto galiojimo laikas?

+
-

Užsakyti tiltų bilietai neturi fiksuotų panaudojimo datų ir galioja kelis mėnesius nuo užsakymo dienos.

Kokios yra tiltų bilietų atšaukimo sąlygos ir mokesčiai?

+
-

Tiltų bilietus galite atšaukti bet kada. Atšaukiant bilietą nėra taikomos baudos ar kitokie mokesčiai. Jei bilietas atšaukiamas, mes galime jums grąžinti sumokėtus pinigus arba tuos pinigus galite panaudoti kitiems bilietams įsigyti.

Prieš kiek laiko reikėtų užsakyti tilto bilietą?

+
-

Dažniausiai, mes galime jums užsakyti bilietą likus ir pusvalandžiui iki pravažiavimo tiltu. Tačiau visada rekomenduojame užsakymu pasirūpinti bent 2-3 dienas iki numatytos kelionės datos.

Ar keltų bilietų kaina gali svyruoti?

+
-

Kai kurie keltų operatoriai fiksuoja metinę kainą, kuri galioja nuo sausio iki gruodžio mėnesio. Tačiau didžioji dalis keltų operatorių kainas perskaičiuoja kas mėnesį dėl BAF*. Taip pat bilieto kaina svyruoja priklausomai nuo pasirinktos datos, laiko bei krovinio svorio ir t.t.

*BAF, kuro priemokos tarifas – tai mokestis, kuris gali išaugti, sumažėti arba išnykti priklausomai nuo pasaulinių kuro kainų pokyčių. Kuro priemokos tarifą paprastai lemia du faktoriai: kuro kainų svyravimai ir valiutų kursai. Kadangi nafta pasaulinėse rinkose yra parduodama už JAV dolerius, tad kuro priemokos tarifas dažnai priklauso ir nuo dolerio ir euro santykio, o ne tik nuo kuro kainos.

Ar galiu užsakyti keltų bilietą nelydimai transporto priemonei?

+
-

Taip, dauguma keltų operatorių priims nelydimas transporto priemones (automobilius, įvairią techniką, vilkikus, puspriekabes ir t.t.). Turėkite omenyje, kad visos nelydimos transporto priemonės turi būti pristatytos į uostą vėliausiai likus 3-4 valandoms iki kelto išplaukimo. Kitaip uosto darbuotojai gali nespėti laiku organizuoti transporto priemonės įtempimo į laivą ir teks laukti kito išplaukimo.

Prieš kiek laiko iki išplaukimo datos reikėtų užsakyti kelto bilietą?

+
-

Dažniausiai, mes galime jums užsakyti bilietą likus ir pusvalandžiui iki išplaukimo. Tačiau visada rekomenduojame užsakymų pasirūpinti bent 2-3 dienas iki kelionės. Kuo vėliau yra padaromas užsakymas, tuo daugiau rizikos, kad keltas jau bus perpildytas ir jame neliks vietos jūsų transporto priemonei.

Kokių duomenų reikia keltų bilietų užsakymui atlikti?

+
-

Užsakymui reikia pateikti šiuos duomenis:

 • Transporto priemonės tipas ir išmatavimai
 • Transporto priemonės registracijos numeris
 • Krovinio tipas ir svoris (jei krovinys pavojingas - reikalinga IMO deklaracija)
 • Vairuotojų skaičius
 • Kelto išvykimo data ir laikas
 • Kelto maršrutas

Koks skirtumas tarp keleivinių kelto bilietų ir krovininių bilietų užsakymų?

+
-

Dažniausiai bilietai transporto priemonėms iki 3,5 t yra užsakomi keleivinių skyriuje, o kitoms, kurios viršija 3,5 t – bilietai turi būti užsakomi krovininių automobilių skyriuje. Įsidėmėkite, kad keltų operatoriai periodiškai daro patikrinimus uostose. Jei jūs užsakėte keleivinį bilietą, tačiau operatorius transporto priemonę traktuoja kaip krovininę – jums reikės vietoje sumokėti bilietų kainos skirtumą. Jei nesate tikri kokiai transporto priemonių grupei priskiriamas jūsų automobilis, prašome susisiekti su mumis.

Ar kajutė ir maistas yra įskaičiuoti į kelto bilieto kainą?

+
-

Tai priklauso nuo operatoriaus ir kelionės keltu trukmės. Į ilgesnių ar naktinių plaukimų kainą maistas ir vieta dvivietėje ar keturvietėje kabinoje būna įskaičiuoti. Keliaujant trumpu maršrutu svarbu pasidomėti, ar į keltų bilietų kainą yra įskaičiuoti maistas ir kajutė, nes tai priklauso nuo kelto operatoriaus. Jeigu maistas ir kajutė nėra įtraukti į bilieto kainą, laive galite nusipirkti maisto, o pailsėti specialiose poilsiui skirtose bendrose zonose. Jei domina informacija apie konkretų maršrutą, susisiekite su mumis ir mes patikslinsime informaciją.

Ar turiu mokėti už antrą vairuotoją?

+
-

Tik maža dalis keltų operatorių neapmokestina antro vairuotojo. Mokestis už jo kelionę priklauso nuo keltų operatoriaus ir maršruto. Turėkite omenyje, kad labai svarbu užsakymo metu nurodyti kiek vairuotojų keliaus. Jei apie antrą vairuotoją informacija nėra pateikiama iš anksto - atvykus į uostą jam vietos kelte gali ir nebūti. Tam, kad išvengtumėte nesklandumų, pateikite šią informaciją užsakymo metu.

Kokios yra keltų bilietų atšaukimo sąlygos ir mokesčiai?

+
-

Dėl jūsų maršrutui taikomų atšaukimo sąlygų ir mokesčių prašome kreiptis į mūsų komandą.

Ar galiu užsakyti kelto bilietą su atvira data be jokios fiksuotos dienos ar laiko?

+
-

Bilietus su atvira data galima užsakyti tik šiais maršrutais:

 • Calais<->Dover – bilietas galioja iki 14 d. nuo užsakymo datos.
 • Dunkerque<->Dover – bilietas galioja iki 14 d. nuo užsakymo datos.
 • Rodby<->Puttgarden – bilietas galioja iki 7 d. nuo užsakymo datos.
 • Rostock<- >Gedser – bilietas galioja iki 7 d. nuo užsakymo datos.
 • Helsingor<->Helsingborg – bilietas galioja iki 7 d. nuo užsakymo datos.

Visoms kitoms kryptims užsakomi bilietai galioja tik užsakytai datai ir laikui.

Kada turiu atlikti registraciją uoste?

+
-

Registracijos laikas gali skirtis priklausomai nuo kelto linijų ir nuo plukdomos transporto priemonės bei krovinio tipo. Dažniausiai, vairuotojo lydima transporto priemonė turi būti priregistruota vėliausiai 2,5 val. iki išplaukimo laiko. Jei krovinys yra pavojingas, negabaritinis arba nelydimas vairuotojo, registracija turi būti atlikta 3-4 val. iki išplaukimo laiko. Jei norite pasitikslinti registracijos laikus - kreipkitės ir mes suteiksime informaciją. Kartu su užsakymo patvirtinimu iš mūsų visada gausite informacijąapie tikslius jūsų užsakymui aktualius registracijų laikus. Primename, kad labai svarbu laiku prisiregistruoti, kitaip transporto priemonė gali būti nepriimta į keltą.

Kur atlikti registraciją?

+
-

Registracija yra atliekama uosto teritorijoje skirtoje krovininiam transportui. Jums reikalingo uosto adresą, kaip ir visą kitą svarbią informaciją, gausite jūsų užsakymo patvirtinimo metu. Kilus neaiškumams visuomet galite kreiptis į jums paskirtą vadybininką.

Ką daryti, jei vėluoju laiku prisiregistruoti?

+
-

Jei matote, kad nespėjate laiku prisiregistruoti į užsakytą plaukimą, kuo skubiau susisiekite su jums paskirtu asmeniniu vadybininku. Mes padarysime viską, kad jūsų bilietui būtų pratęstas registracijos laikas ir registracijos darbuotojai jūsų sulauktų.

Ar pas jus galima užsakyti keleivinį bilietą arba bilietą lengvajam automobiliui?

+
-

Ne, keleivinių bilietų neparduodame. Pas mus galima užsakyti keltų bilietus tik krovininiam transportui nuo 3,5 t. Dėl keleivių bilietų ir bilietų transporto priemonėms iki 3,5 t siūlome kreiptis į bet kurią turizmo agentūrą.

Kokias mokėjimo sąlygas taikote?

+
-

Naujiems klientams siūlome išankstinio apmokėjimo sąlygas. Apmokėti už bilietus būtina iki išplaukimo datos, kitu atveju bilietai automatiškai anuliuojami. Lojaliems klientams galime pasiūlyti ilgesnius atidėjimo terminus.

Kaip galiu sumokėti už bilietą?

+
-

Visi mokėjimai gali būti atliekami tik bankiniais pavedimais.

Kaip galiu pakeisti, papildyti arba atšaukti savo užsakymą?

+
-

Tai galite padaryti susisiekę su jums paskirtu asmeniniu vadybininku.

Ar mano sumokėti pinigai bus grąžinti jei pavėluosiu į užsakytą išplaukimą?

+
-

Už užsakytus ir nepanaudotus bilietus didžioji dalis keltų operatorių taiko baudas. Svarbu laiku pranešti apie vėlavimą - atšaukus bilietą laiku galima išvengti baudos. Jei nepanaudojote bilieto, pinigai, kuriuos sumokėjote niekur nedingsta ir gali būti panaudoti bet kuriam kitam alternatyviam reisui.

Ką daryti, jei vėluoju į užsakytą išplaukimą?

+
-

Tokiais atvejais prašome kuo skubiau susisiekti su mumis, kad neprarastumėte pinigų už kelto bilietą.

Jei vėluojate laiku prisiregistruoti į užsakytą plaukimą: jei jūs neatliekate registracijos iki tam tikro reiso numatytos registracijos pabaigos, dažniausiai, jūsų bilietas keliauja iš pagrindinio sąrašo į „laukiančiųjų sąrašą”. Tokiu atveju jūs prarandate pirmumo teisę įvažiuoti į laivą ir rizikuojate neišplaukti. Jei mes iš anksto gauname informaciją, kad galite vėluoti laiku prisiregistruoti, jūsų transporto priemonei prailginame registracijos laiką ir net atvykę vėliau, jūs gausite savo patvirtintą bilietą, kuris garantuoja išvykimą.

Jei vėluojate į išplaukimą: dažnai kelto linijos išrašo „neatvykimo baudą”, kurios dydis svyruoja nuo 50 iki 100 EUR, tačiau iš anksto atšaukus bilietą baudos galima išvengti. Jei apskaičiavus pakrovimo ir važiavimo laikus matote, kad nespėsite į užsakytą išplaukimą, labai svarbu kuo anksčiau apie tai pranešti mums. Mes padėsime išvengti „neatvykimo baudos” ir suteiksime jums informacijos apie alternatyvius reisus.

Kaip aš gausiu savo užsakymo patvirtinimą?

+
-

Užsakymo patvirtinimą gausite jums patogiausiu būdu. Patvirtinimai gali būti siunčiami el. paštu, SMS žinutėmis, Skype ir kt. Esant pageidavimui, užsakymo patvirtinimas su visa reikalinga informacija siunčiamas tiesiai vairuotojui SMS žinute.

Kaip užsakyti bilietą?

+
-

Norėdami užsakyti bilietą kreipkitės į mus, mes padėsime tai padaryti. Kiekvienam naujam mūsų klientui yra priskiriamas asmeninis vadybininkas, kuris visada yra pasiruošęs padėti. Užpildykite užklausą ir mes su jumis susisieksime per 15 min. arba susisiekite su mūsų vadybininkais telefonu.

Ką turiu daryti, jei vežu temperatūrinį krovinį?

+
-

Jei krovinį gabenate puspriekabe - šaldytuvu ir laivo plaukimo metu jums reikia palaikyti tam tikrą krovinio temperatūrą, laive jūsų puspriekabė gali būti prijungta prie elektros šaltinio. Informavus apie savo krovinio tipą užsakymo metu, padėsime iš anksto susiderinti dėl reikalingų papildomų paslaugų kelte.Mokestis už šią paslaugą priklauso nuo keltų operatoriaus ir maršruto.

Ką turiu daryti, jei gabenu pavojingą krovinį?

+
-

Visi keltų operatoriai turi laikytis tarptautinio jūra gabenamų pavojingų krovinių kodekso. Tik tam tikri pavojingų krovinių tipai gali būti gabenami keleivinio tipo laivais. Visoms kitoms rūšims reikės užsakyti laivus su ribotu keleivių skaičiumi arba atskirus krovininius reisus. Laivais gabenant pavojingus krovinius visada reikalinga turėti užpildytą pavojingo krovinio deklaraciją, kuri turi būti pristatyta uosto darbuotojams 24 val. iki išplaukimo laiko. Be deklaracijos jūsų krovinys nebus priimtas į laivą. Mes galime jums padėti užsisakant keltų bilietus pavojingiems kroviniams. Tam, kad galėtume patikrinti ar jūsų krovinys gali būti plukdomas jūsų pageidaujamu maršrutu, mums reikalingi žemiau nurodyti duomenys:

 • UN kodas
 • Klasė
 • Pakavimo grupė

Daugiau apie pavojingų krovinių gabenimą keltu skaitykite čia.

Kas yra negabaritinis krovinys?

+
-

Keltų operatorių nustatyti negabaritinių krovinių matmenys gali skirtis, tačiau paprastai transporto priemonė, kuri viršija žemiau nurodytus matmenis, bus klasifikuojama kaip negabaritinis krovinys:

 • Aukštis: 4 m
 • Plotis: 2,5 m
 • Ilgis: 16.5 m (išskyrus auto traukinys, kurio ilgis yra 18 m)
 • Svoris: 45 t (transporto priemonė + krovinys)

Priklausomai nuo transporto priemonės dydžio arba svorio keltų operatorius gali reikalauti užpildyti papildomus dokumentus transporto priemonės plukdymui, kuriuos paruošti padės mūsų komanda.

Ar galiu užsisakyti bilietą ne darbo valandomis?

+
-

Bilietus galite užsakyti jums patogiu laiku. Mes užsakymus priimame 24/7, savaitgaliais ir šventinėmis dienomis. Susisiekite su mumis

Kokiam transportui galiu užsakyti bilietus?

+
-

Pas mus galite užsakyti bilietus bet kokiam krovininiam transportui (vilkikams su arba be puspriekabės, autotraukiniams, trijų ašių puspriekabėms (jumbo), konteinerinėms platformoms, autovežiams, žemės ūkio technikai, negabaritiniams kroviniams).