Keltai į Suomiją

Keltai į Suomiją be vargo nuplukdys įvairaus tipo krovinius

Suomija ne tik išsiskiria savo gamtos grožiu, tačiau yra viena finansiškai stabiliausių Skandinavijos šalių. Nenuostabu, kad daugelis čia nori atvykti ne tik atostogauti, bet ir pradėti verslą, ieškoti naujų partnerių. Siekis bendradarbiauti su viena iš pažangiausių valstybių yra visiškai normalus, tereikia apgalvoti kiekvieną, net ir smulkiausią, detalę. Jei užsiimate įvairios statybinės, žemės ūkio, stambiagabaritės technikos gamyba ir pardavimais – tikriausiai jau ne kartą susidūrėte su produkcijos gabenimu į kitas šalis?

Kviečiame Jus artimiau susipažinti su standartinių ir pavojingų krovinių gabenimo jūriniais keliais į Suomiją paslauga. 
 

Tik tinkamai pasirinkti logistikos partneriai užtikrins, kad Jūsų kroviniai bus nugabenti be jokio vargo.

Keltai į Suomiją gali ne tik nugabenti įvairaus tipo krovinius, tačiau ir ištiesti naujus tiltus ateities sėkmės perspektyvoms. 

Siūlome susisiekti su mumis ir mes Jums pasiūlysime pačius optimaliausius krovinių gabenimo maršrutus. Ilgametė patirtis suteikė mums galimybę turėti glaudžius ryšius su įvairiomis keltų linijomis.
 

Keltai į Suomiją ir iš jos. Populiariausi maršrutai

Mūsų logistikos vadybininkai pasižymi ilgamete patirtimi, todėl, poreikiui esant, galite krovinius plukdyti ne tik iš Lietuvos, tačiau ir iš kitų šalių uostų. Mūsų paslaugų sritis - išskirtinai krovinių plukdymas, todėl galime prisitaikyti prie bet kokio maršruto.

Pastebime, kad vieni populiariausių jūrų maršrutų yra pasirenkami iš Lietuvos arba Estijos (pvz. keltas Talinas - Helsinkis). Keltas į Helsinkį bei keltas į Hanko – bene dažniausi pasirinkimai, kalbant apie Suomijos atvykimo uostus. Būtent čia plukdomi didžiausi krovinių srautai. O išvykimo uostus visada galite derinti individualiai.


Keltas Talinas - Helsinkis. Ar maršruto grafikai yra pastovūs? 

Keltas Talinas - Helsinkis, kaip ir kiti, dažnai pasirenkamas būtent dėl dažno plaukimų skaičiaus ir esančių kelių operatorių tarp Estijos ir Suomijos. Verta atminti, kad, nors, toks maršrutas, kaip Talinas - Helsinkis ir yra pastovus, tačiau kartais plukdymo sąlygas gali išderinti tarptautinės šventės ar netikėtai pasikeitęs oras. Siūlome susisiekti su mūsų vadybininkais ir pasitarti dėl artėjančių maršrutų grafikų lankstumo. Su mumis susisiekti galite el.paštu info@ferrybookings.lt, telefonu +370 626 92371
 

Pasirinktas keltas Talinas - Helsinkis. Kiek truks krovinio plukdymas?

Keltų bilietai Talinas - Helsinkis parduodami įprasta tvarka, tereikia registruotis iš anksto. Standartiškai keltai į Suomiją (į sostinę) plaukia apie 3 valandas. Priklausomai nuo pasirinktų keltų linijų, gali skirtis registracijos į keltus tvarka. Jeigu yra parinktas ilgesnis maršrutas, registruotis į keltą reikėtų likus 2 valandos iki išplaukimo. Na, o, trumpiems maršrutams paprastai tereikia užsiregistruoti prieš valandą. Detalesnę registracijos tvarką kiekvienu atveju visada patikslina mūsų vadybininkai.
Pasirinktas maršrutą Talinas - Helsinkis. Ar galima sekti krovinio plukdymui parinktą keltą?

Keltas Talinas - Helsinkis visada gali būti nesunkiai sekamas su mūsų paskirto, atsakingo vadybininko, pagalba. Keltai iš Suomijos taip pat yra nuolatos kuruojami darbuotojų, kurie visada suteikia aktualią informaciją apie laivo specifikacijas, buvimo vietą, atvykimo, išvykimo laikus ar net plaukimo greitį.
 

Pasirinktas keltas Talinas - Helsinkis. Kokius krovinius jis gali gabenti?

Priklausomai nuo keltų linijų bendrovių, keltas Talinas - Helsinkis paprastai gali gabenti įvairaus tipo krovinius. Tai gali būti ne tik nedideli krovininiai automobiliai ar atskiros prekės, sukrautos ant paletės, bet ir sunkiasvorė žemės ūkio, statybinė technika ar net surinkti namai. Renkantis tokį maršrutą, kaip Talinas - Helsinkis, pagrindinis darbas yra suskirstyti krovinius į skirtingas kategorijas, tai yra, standartinius ir pavojingus krovinius. 
 

Pasirinktas keltas Talinas - Helsinkis, tačiau krovinys negali būti gabenamas. Kodėl taip galėjo nutikti?

Kiekvienam krovinio gabenimui būtina pateikti tam tikrus dokumentus, kurių Jūsų paprašys atsakingas darbuotojas. Maršruto Talinas - Helsinkis dokumentuose turi būti nurodyti visi krovinio parametrai. Jeigu krovinys yra nestandartinis ir neatitinka pačio laivo aukščio, kertinių atramų, ar, organizuojant maršrutą, nustatoma, kad jis neatitinka viaduko uostų parametrų, tai tam tikras keltas į Helsinkį objekto paprasčiausiai negalės transportuoti dėl fizinių aspektų. Tokiu atveju, Jums visada bus pasiūlyti kiti galimi keltų maršrutai. 
 

Keltai į Suomiją. Kur kreiptis ir kodėl verta rinktis ferrybookings.lt paslaugas?

Suteikiame aukščiausio lygio paslaugas. Tai įrodo didelis mūsų lojalių klientų ratas. 

Profesionalūs vadybininkai kalba keliomis kalbomis, todėl į mus kreipiasi labai daug žmonių. Visiškai nesvarbu, ar Jums reikalingas keltas į Helsinkį ar į kitą Suomijos miestą, mes visada pasiruošę nemokamai Jus pakonsultuoti bet kuriuo paros metu!

Su mumis susisiekti galite el. paštu info@ferrybookings.lt, telefonu +370 626 92371.